ust_reklam
Keşfet

Yunanistan’a Bir Kez Daha Aşık Olacağınız 5 Instagram Hesabı

Komşu ülkeyi daha yakından tanımak ve doğal güzellikleriyle tanışmak için Yunanistan’ı sosyal medyadan yakın takibe almalısınız. Yunanistan’ın göz alıcı fotoğraflarıyla yeni bir güne uyanmak size motivasyon verecek. Yunanistan’ın kültürünü, doğasını ve hayatını en güzel şekilde anlatan Instagram hesaplarını inceledik. Dünyanın her yerinden takipçiye sahip bu hesaplar her gün göz alıcı Yunanistan fotoğrafları paylaşarak bizleri bir anlığına da olsa komşu ülkeye ışınlıyor.

Yaz tatilinde hala ne yapacağınıza karar veremediyseniz Yunanistan tatili sizin için hem yakın hem de ekonomik bir seçenek olabilir. Otobüs, uçak, gemi veya kendi aracınızla bile gidebileceğiniz Yunanistan güzellikleri sadece bir adım ötemizde. Yunanistan’da gitmeden önce güzelliklerini keşfetmek isterseniz bu Instagram hesaplarını takip etmelisiniz.

@visitgreecegr
Yunanistan’ın Instagram’da en popüler tanıtım sayfası @visitgreecegr oluyor. Yunanistan turu yapacak olanlar bu hesaptan nerelere gidip görmek istediklerine karar verebilirler. Kusursuz fotoğraf açıları ve yerel tavsiyeleriyle dikkat çeken bu hesapta turistik yerleri olduğu gibi kimsenin keşfetmediği güzellikleri de görmeniz mümkün. Yunanistan her ne kadar komşu ülke olsa da Schengen dahilinde olduğu için vize engeline takılabiliyoruz.

Yunanistan güzellikleriyle tanışmak ve kültürünü öğrenmek isterseniz sosyal medya sizin için en pratik yol olacak. Sosyal medyadan takip edeceğiniz hesaplar sayesinde bu güzel ülkenin tarihinden kültürüne hatta yemeklerine kadar her bir detayını öğrenebilirsiniz. Yunanistan’ı ziyaret ettiğinizde sosyal medya rehberliğinde kendi tur planınızı oluşturmanız mümkün. @visitgreecegr hesabında dikkatinizi çeken Yunanistan’ın mutlaka görülmesi gereken noktalarını not almayı unutmayın.

@greece_life_travel
Yunanistan’ın yaşam stilini, tatil anlayışını ve kültürünü öğrenmek isterseniz @greece_life_travel Instagram hesabı tam size göre. Yunan adaları turu planlıyorsanız Yunanistan’ın masmavi denizleriyle tanışmak için sosyal medyadan sıkı bir araştırma yapmalısınız. Hangi adaları görmeli, hangi adada ne yemeli gibi soruların cevabını @greece_life_travel hesabında bulacaksınız. Ege’nin turkuaz denizindeki Yunan Adaları’nı sosyal medyada gördükçe içiniz açılacak ve gitmek için sabırsızlanacaksınız.

🇬🇧👇🏻Herkese mutlu pazarlar ☺️ "Sizden gelenler" kosesinde bugunun konugu 👉🏻 @minogiannisvalantis 👈🏻 Seyahatlerinden birbirinden guzel fotograflarini gormek icin profilini ziyaret edin ☺️ Bu harika fotografi bizimle paylastigi icin cok tesekkur ederiz 👏🏻☀️ Siz de Yunanistan'dan paylastiginiz karelerde #greece_life_travel etiketini kullanmayi unutmayin 😉 . 💙 #glt_picks 💙 Merry Christmas! 🎄🎁 ☺️This week's guest instagrammer is 👉🏻 @minogiannisvalantis 👈🏻 Thanks a lot for sharing this beautiful photo with us! Please visit his profile to see his wonderful photographs! 💙👏🏻👏🏻👏🏻 Do not forget to tag your photos in Greece #greece_life_travel to be featured 😉 ___________________________________________________ #greece_life_travel #yunanistan #zagoroxoria #tv_greece_ #loves_greece #athensvoice #bbc_travel #turkobjektif #greecelover_gr #reasonstovisitgreece #great_greece #kadrajimdan #objektifimden #hurriyetseyahat #cntravellertr #colorsofgreece #wu_greece #wonderlustgreece #exquisite_greece #roundphot0 #kings_greece #stunning_greece #super_greece #great_captures_greece #cokgezenlerkulubu #foodandtraveltr #travel_drops #travel_greece #instalifo

A post shared by GLT (@greece_life_travel) on

Eğer tatile gitmek için motivasyona ihtiyacınız varsa Yunanistan’ı anlatan Instagram hesapları size yardımcı olacak. Sabahları uyandığınızda telefon ekranınıza düşen @greece_life_travel fotoğrafları sizlere en yakın zamanda Yunanistan bileti aldırabilir, bizden söylemesi. Bu hesapta Yunanistan’ın en güzel koylarını ve denize girilecek yerlerini görebilirsiniz.

@topgreecephoto
Yunanistan’ın kartpostal niteliğindeki fotoğraflarını görmek için sizleri @topgreecephoto hesabına alalım. Nefes kesen güneşin batışını, Yunanistan’ın en yeşil ormanlarını görmek için sosyal medya en kestirme yol olacak. Bu hesapta Yunanistan’ın en popüler noktalarını farklı bir açıyla görebilir, profesyonel fotoğraflara göz atabilirsiniz. Yunanistan’ı ziyaret ettikten sonra siz de çektiğiniz fotoğrafları@topgreecephoto adresini etiketleyerek paylaşın.

Belki sizin fotoğrafınızı da kendi sayfalarında paylaşabilirler. Yunanistan’a gitmenin en zahmetsiz yolu vizesiz yunan adalarıturlarına katılmaktan geçiyor. Siz de yaklaşan tatiliniz için vize stresine girmek istemiyorsanız vizesiz turlara katılarak ekonomik ve konforlu bir tatil yapabilirsiniz. Yunan Adaları’na gitmeden Instagram’dan ada kültürünü araştırmayı da unutmayın.

@wonderful_santorini
Yunanistan’ın en gözde adası kuşkusuz Santorini. Balayı adası olarak da bilinen bu ada bembeyaz mimarisi ve turkuaz denizin birleşmesiyle kusursuz bir manzara yaratıyor. Santorini Adası’nın hayranları @wonderful_santorini Instagram hesabında birleşiyor. Santorini’nin en güzel köşelerini, gün batımını ve restoranlarını paylaşan bu hesap sizi Santorini’nin en göz alıcı fotoğraflarıyla tanıştıracak.

Santorini Adası Yunanistan’ın en romantik adası. Bu adada sevgilinizle aşk dolu bir tatil geçirebilir, balayı veya evlenme teklifi için ideal zamanlar yakalayabilirsiniz. Günübirlik tekne turlarına katılarak Santorini tatilini daha eğlenceli kılabilir, anı ölümsüzleştirmek için bol bol fotoğraf çekebilirsiniz.

@greece_and_rome
Yunanistan’ın dipsiz bucaksız tarihine ışık tutmak için size harika bir önerimiz var. @greece_and_rome Instagram hesabı komşu ülkenin en eski ve önemli detaylarını takipçileriyle paylaşıyor. Yunanistan’ın Roma döneminden kalma eserlerini sergileyen bu hesap sizlere adeta bir tarih dersi verecek. Yunanistan’ın tarihiyle yakından ilgiliyseniz ve sosyal medyayı sadece turistik fotoğraflara bakmak için değil de tarihi bilgiler için de kullanmak istiyorsanız bu hesabı takip almalısınız.

Acropolis of Athens, the Propylaea. The Propylaia were built as a monumental entrance to the Acropolis rock. It is an impressive building that surrounds the natural entrance to the plateau, and one approached it in ancient times through an inclining ramp that led visitors straight through the steps in front of the Propylaia. Mnesikles was the architect of the project, and he began building right after the main construction of the Parthenon was completed in 437 BCE, but construction stopped abruptly five years later when the Peloponnesian war began, and it was completed subsequently. The Propylaia is a building of the Doric order with few Ionic columns supporting the roof of the central wing. It was a complex structure to conceive and assemble, and was clearly designed to make a lasting impression for the approaching visitor. 🔹 Acropoli di Atene, i Propilei. I Propilei furono costruiti come ingresso monumentale dell'Acropoli. Si tratta di un imponente edificio che circonda l'ingresso naturale dell'altopiano, e ci si avvicinava nei tempi antichi attraverso una rampa inclinata che conduceva i visitatori direttamente attraverso i gradini di fronte ai Propilei. Mnesikles fu l'architetto del progetto e iniziò a costruire subito dopo che la costruzione del Partenone fu completata nel 437 a.C, ma la costruzione si interruppe bruscamente cinque anni dopo, quando iniziò la guerra del Peloponneso, e fu completato successivamente. È un edificio di ordine dorico con colonne ioniche che sostengono il tetto dell'ala centrale. Era una struttura complessa da concepire e assemblare ed era chiaramente progettata per dare un'impressione duratura al visitatore che si avvicinava. 📷 Photo by @iviaggidiluke 👉 Tag #greeceandrome #greece_and_rome 🔹 🔸 🔹 🔸 🔹 #ancient#ancientarchitecture#architecture#archaeology#history#ancientrome#ancientgreece#greece#rome#picoftheday#followme#art#photooftheday#photography#natgeotravel#natgeo#culture#sculpture#travel#ruins#discovery#ceramic#painture#monument#athens#acropolis

A post shared by Daily Archaeology🔹Archeologia (@greece_and_rome) on

Yunanistan’ın en önemli arkeolojik çalışmalarını ve eserlerini görmek ve bunlarla ilgili bilgi almak için @greece_and_rome adresi doğru tercih olacak. Yunanistan tatiliniz öncesinde hangi müzeyi ve tarihi eseri göreceğinize bu hesaptan karar vererek tatilinizin daha dolu dolu geçmesini sağlayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN YENİ YAZILAR

Yukarı