ust_reklam
Balayı Önerileri

2020’de Mutlaka Görmeniz Gereken En Romantik 15 Yer!

Hayatınızı değiştirecek olan soruyu, hayatınızın aşkına doğru yerde sormak, dünyanın en iyi yerinde evlenmek ve balayı yapmak kadar önemlidir. Ve herkes unutulmaz bir balayı tatili yapmayı ister.

Tam olarak masalınızın başladığı yerden hikayeniz başlar ve yeni bir başlangıç, aşk dolu bir tatille daha tatlı ve neşeli hale gelir. Bu yüzden, size aşkınızı ölümsüzleştirecek bir balayı tatili önermek için en romantik yerleri bulduk.

İster evlenme teklifinizi ister balayı tatilinizi bu romantik yerlerde yapabilirsiniz. Bir teklif için mükemmel bir yer sadece romantik ve pitoresk olmakla kalmayıp, aynı zamanda her ikinize de hitap edecek, ruhunuzda hissedebileceğiniz bir yer olmalı. Ve bu 15 romantik yer şüphesiz bir cennettir! Romantik yerler listesine bir göz atın ve ikinize en uygun olanı seçin.

 1. Hamilton Adası, Avustralya – Maksimum Gizlilik İçin
 2. Paris, Fransa – Zorlu Romantikler İçin
 3. Santorini, Yunanistan – Büyüleyici Bir İlişki İçin
 4. Ashford Castle, İrlanda – Masal Gibi Bir Başlangıç İçin
 5. Svalbard, Norveç – Kuzey Işıklarını Sevenler İçin
 6. Venedik, İtalya – Büyülü Anlar İçin
 7. Huvafen Fushi, Maldivler – Plaj Severler İçin
 8. Chikmagalur Serai, Hindistan – Romantik Bir Ortam İçin
 9. Queenstown, Yeni Zelanda – Gökyüzünde Nişanlanmak İçin
 10. Soufriere, Saint Lucia – Nefes Kesen Bir Zemin İçin
 11. Searcy Londra – Dünyanın Tepesinde Hissedin
 12. Montreal, Kanada – Heyecan Verici Bir İlişki İçin
 13. Bora Bora – Mükemmel Bir Teklif İçin
 14. Plitvice Şelalesi, Hırvatistan – Doğa Hayranları İçin
 15. Roma, İtalya – Tarih ve Romantizm Dolu Bir Kaçamak

Hayatının Aşkını Ölümsüzleştirecek 15 Yer

Evet demesini mi istiyorsun? O zaman, seni anında dünyanın en şanslı insanı yapacak en romantik yerlere bakmalısın.

1 – Hamilton Adası, Avustralya – Maksimum Gizlilik İçin

Queensland’da, Great Barrier Reef’e yakın bir konumda yer alan bu araçsız ada yeşillik, beyaz kum ve turkuaz mavisi sularla kaplıdır. Buradaki mutlak gizlilik duygusu, en lüks ve muhteşem manzaraların yanı sıra, eşinize önermek için en romantik yerlerden biri haline getiriyor.

Evlilik Teklifi İçin: Dünyaca ünlü otellerde kalabilir ve sonsuzluk havuzuna dalarak eşinize bu önemli soruyu sorabilir ya da özel bir yat rezervasyonu yapıp sularda gezinirken ardından sorunuzu sorabilirsiniz.

2 – Paris, Fransa – Zorlu Romantikler İçin

Paris’in dünyanın en romantik yerleri listesinde ilk üçte olduğunu söylememize gerek yok. Burada evlilik teklifi için önerecek sayısız yer varken Eyfel Kulesi en iyisi olmaya devam ediyor. Öyleyse, sevdiğiniz klasiklerin hayranı ise Paris tatil paketlerini şimdiden keşfetmeye başlayın!

Evlilik Teklifi İçin: Eyfel Kulesi manzaralı bir otelde oda ayırtın; böylece kendi özel akşam yemeği ve tarihinizi balkonda ayarlayabilir ve soruyu doğru anda sorabilirsiniz. Geleneksel olmak istiyorsanız, geceleri Eyfel Kulesi’ne gidin ve kulenin etrafı aydınlandığında yere diz çökün.

3 – Santorini, Yunanistan – Büyüleyici Bir İlişki İçin

Şüphesiz, Santorini dünyanın en romantik evlilik teklifi yerlerinden biri ve aynı zamanda tamamen muhteşem bir atmosferi var. Kristal beyaz mimarisi veya Ege Denizi’nin nefes kesen manzarası olsun, her şey sevginizi tüm görkemle itiraf etmek için büyüleyici bir zemin oluşturur.

Evlilik Teklifi İçin: Lüks 5 yıldızlı bir otelde, doğaya yakın ve eşinize yakın olabileceğiniz bir yer seçin. Önündeki denizin muhteşem manzarası ve arkadaki şehrin muhteşem sanatsal görüntüsüyle, güneş doğduğunda ona evlenme teklifi edin.

4 – Ashford Castle, İrlanda – Masal Gibi Bir Başlangıç İçin

Her ikiniz de eski çağlardan kalma şeylerin cazibesine hayransanız, lüks ve görkemli masal saraylarına meraklıysanız, nişanlanmak için en iyi yerlerden biri. Lüks ambiyansı ve misafirperverliği ile tüm dünyada ünlü olan Ashford Castle, gününüzü özel kılmak için edineceğiniz birçok deneyime sahiptir.

Evlilik Teklifi İçin: Bir ata binin ve düşmeden eşinize doğru sürün ve ondan sonsuza kadar sizinle birlikte kalmasını isteyin.

5 – Svalbard, Norveç – Kuzey Işıklarının Sevenler İçin

Güzel Aurora Borealis’e tanıklık etmek için dünyanın en iyi yerleri varken, Norveç’in cazibesine uyan hiçbir şey yok. Kuzeydeki Svalbard, kasım ayından şubat ayına kadar ortağınıza sevginizi yanan bir gökyüzü altında itiraf etmek ve daha sonra dünyanın en romantik yerinde kol kola yürümek için sonsuz fırsatlar sunuyor.

Evlilik Teklifi İçin: Akşam için kendi kampınızı kurabileceğiniz bir yer aramaya çalışın ve yukarıdaki gökyüzü kuzey ışıklarının güzelliği ile aydınlandığında, sevdiklerinize soruyu sorun.

6 – Venedik, İtalya – Büyülü Anlar İçin

Venedik, sizinki gibi bir aşk hikayesine gelince, kesinlikle en romantik teklif yerlerinden biri. Gotik saraylar, kanallar ve etrafındaki muhteşem manzaralar, sizi yalnızca birbirinize yeniden aşık olmanızı sağlayacak büyülü bir yer haline getiriyor.

Evlilik Teklifi İçin: Venedik’te teklif etmenin en iyi yolu bir gondol kiralamak, eşinizi erken uyandırmak ve onu Sighs Köprüsü’ne götürmek. Köprünün altından geçtikten sonra gondolu durdurun, aşkınızı itiraf edin ve eşinizi sonsuz bir bağ için öpün.

7 – Huvafen Fushi, Maldivler – Plaj Severler İçin

Kuzey Malè’de yer alan bu sahil tesisi, Maldivler’in ünlü ve romantizmini tanımlar. Buradaki günler, geceler kadar güzeldir ve herhangi bir saat mükemmel bir teklif süresi için tamamlanır. Maceracıdan kalp ısınmasına kadar burada, dünyanın en romantik yerlerinden biri olduğu için burada sevgisini itiraf etmenin birçok yolu vardır.

Evlilik Teklifi İçin: Eşinizi şımartmaya inanıyorsanız, sualtı tedavi odasında rahatlatıcı bir spa terapisi yaptırın. Aksi halde, yıldızların aydınlattığı gökyüzünün altında özel yemeğe gidin ve huzurun tadını çıkarırken nasıl hissettiğinizi konuşun.

8 – Hindistan, Chikmagalur’daki Serai – Romantik Bir Ortam İçin

Hindistan’da kesinlikle sayısız tepe istasyonu bulunuyor ve Goa, Jaipur ve Kutn Rann gibi pek çok yer sevdiklerinizi önermek için harika bir yer sunuyor. Ancak, Chikmagalur’daki The Serai’deki romantik ortam eşsizdir ve cevap için “Evet” e gelince kesinlikle kazanır.

Evlilik Teklifi İçin: Serai’de mum ışığında bir akşam yemeği hazırlayın, arka planda dinlendirici müzik eşliğinde çevirin, bir yerdeki yüzüğü gizleyin ve konuşmaların harekete geçmesine izin verin.

9 – Queenstown, Yeni Zelanda – Havada Nişanlanmak İçin

Yeni Zelanda, bildiğinizden daha fazla maceraya kesinlikle ev sahipliği yapıyor ve bazı ünlü Hollywood filmleri sayesinde farkedebildik. Tüm bunlar arasında, önemli bir başkanızla havaya kalkmanız, sevginizi önermenin en heyecan verici ve akılda kalıcı yoludur.

Evlilik Teklifi İçin: Sıcak hava balonu gezisine çıkın ve soruyu ortağınıza doğru çekerek şehrin muhteşem manzarasını seyrederken çevirin. Mümkünse, birisinin ikiniz için anı yakaladığından emin olun.

10 – Soufriere, Saint Lucia – Nefes Kesen Bir Zemin İçin

Batı Kıyısı’ndaki bir kasaba olan Soufriere, dünyanın önereceği en iyi yerler arasında ve hiç şüphesiz doğu Karayip Denizi’nde bir mücevher. Pitonlar, deniz ve ormanlar, hayatınızın en özel anı için kesinlikle kusursuz bir fon oluşturur.

Evlilik Teklifi İçin: Şehirdeki en romantik yerlerden biri olan Ladera Resort’ta konaklayın ve birlikte deniz manzaralarını hayranlıkla izlerken hayranlıkla itiraf edin.

11 – Searcy Londra – Dünyanın Tepesinde Hissedin

39 ve 40. katlarda bulunan bu zarif bar ve kaliteli restoran, eşiniz filmlerde gösterilen klasik önerilere hayran kaldığında, Londra’da önerilecek en iyi yerler arasında yer almaktadır. Tüm şehrin muhteşem manzarası, kelimenin tam anlamıyla dünyanın tepesinde olduğunuzu hissetmenizi sağlayacaktır.

Evlilik Teklifi İçin: En iyi şampiyonlarından iki bardak sipariş edin, eşinizin en sevdiği müziğin çalınmasını isteyin ve elini elinizde tutarken soruyu sorun.

12 – Montreal, Kanada – Sevimli ve heyecan verici bir ilişki için

Harika yemekler, festivaller ve hayatın her parçasını sonuna kadar yaşamak – Bu ikiniz arasında ortak olan bir şeyse, o zaman önerilecek en iyi yerler arasında, Montreal sizin içindir. Bu kadar çok ilgi çekici yeri ve deneyimi olan şehir, teklifinizi seçmek ve planlamak için birçok seçenek sunmaktadır.

Evlilik Teklifi İçin: Bir helikopter turu için rezervasyon yaptırın, şehrin güzelliğine tanık olun ve anı daha heyecanlı hale getirmek için soruyu havada paylaşın. Ya da ünlü Ice Hotel’de kalın ve sevimli bir teklif yapın.

13 – Bora Bora – Mükemmel Bir Teklif İçin

Bora Bora dünyadaki romantik yerlere gelince kraldır. İkiniz de sürekli olarak lüks deneyimler arıyorsanız ve önerinizi pahalı bir iş haline getirmeye hazırsanız, daha fazla düşünmeyin. Kesinlikle ikinizin ömür boyu hatırlayacağınız bir tatil olurdu.

Evlilik Teklifi İçin: Bir gün batımı gezisi için yer ayırtın ve denizin ortasına ulaştığınızda mahremiyetten en iyi şekilde faydalanın veya bir sualtı bungalovunda konaklama planlayın ve eşinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu bilmesini sağlayın.

14 – Plitvice Şelalesi, Hırvatistan – Doğa Hayranları İçin

Büyük bir şelale ve göl ağı olan Hırvatistan’daki Plitvice, doğa severler için ideal bir ortamdır. Parlak sular, sevgilinizden sizle evlenmesini istemeniz durumunda harika bir zemin oluşturur. Ve gönül yarası “Evet” den sonra, ikiniz de huzura kavuşabilir ve birlikte yeni bir başlangıcın neşesini kutlayabilirsiniz.

Evlilik Teklifi İçin: Şelalelere net bir şekilde şahit olabileceğiniz noktaya ulaşana kadar Plitvice Gölleri ve Milli Park’ın yürüyüş yolları boyunca yürüyün. Eşinizin elini tutun ve ona en önemli soruyu soyarken yakından oturun.

15 – Roma, İtalya – Romalılar gibi yapın.

Roma’nın güzelliği, onu dünyadaki en romantik yerlerden biri kılıyor ve bize katılacağınıza bahse gireriz. Buradaki her önemli cazibe merkezinin gerçeküstü bölgesi, hayatınızın en önemli gecesi için olağanüstü bir ortam sunar ve birlikte şarap içmek, mekanın çekiciliğini arttırır.

Evlilik Teklifi İçin: Kalabalıktan kaçın ve Aventine Tepesi üzerindeki Portakal Bahçesine gidin. Birlikte bir şişe şarap taşıyın, şirin piknik alanınızı kurun ve görüşmenin ortasında en iyi tepkiyi almak için teklif verin.

Tamamen romantik ya da heyecan verici heyecan, eşinizi en eşsiz tarzda önermek için hangi yeri seçerdiniz? Gruppal ile bir gezi planlayın ve sevdiğinizle hafızanıza kazınacak güzellikte romantik bir tatile çıkın.

Yorum Yap

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN YENİ YAZILAR

Yukarı