ust_reklam

Hakkımızda

En özgün bilgiler, trend rotalar, ekonomik seyahat tüyoları, ülkeler rehberi, en güzel ve faydalı yurtiçi ve yurtdışı gezi yazıları bu sayfalarda!

tatil çantası

Seyahat ve tatil ile ilgili en yararlı bilgileri bulabileceğiniz Gezbeğen, keyifli bir tatil yapmak isteyenlerin en yakın dostu olacak. Ekim 2015 tarihinde yayına giren ve çok kısa sürede yoğun ilgi gören Gezbeğen, sektörün trendlerini yakından takip ederek, gezi rehberi denilince akla ilk gelen marka olmayı hedefliyor.

Takipçilerimize her zaman hatırlayacakları unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşatmak, onların tatil çantalarında her daim ihtiyaç duyacağı bir rehber olmak ve boş vakitlerinde hem Türkiye’yi hem de dünyayı daha yakından inceleyebilme fırsatı sunmak için çalışıyoruz.

Neden Gezbeğen?

Gezi yazarı olan herkes sitemiz içeriklerine uygun yazılarını Gezbeğen sayfalarında yayınlatabilir ya da sayfalarımızda reklam verebilirsiniz. Advertorial içerikler, banner reklamlar, sponsorlu içerikler Gezbeğen ile doğru hedef kitlesine ulaşırken, günlük binlerce görüntülenme alır ve sayfalarınızın trafiklerini artırabilirsiniz. Haftalık tanıtım bültenleri gönderen Gezbeğen, Türkiye içi ve dışındaki birçok gezginle de temas halindedir. Siz de Gezbeğen sayfalarında yer almak istiyorsanız hemen buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yukarı