ust_reklam
Ülkeler Rehberi

İspanya’da Eğlencenin Tavan Yaptığı San Sebastian Barları

San Sebastian en seçkin restoranlarıyla ünlü bir İspanyol özerk bölgesi, ancak birbirinden güzel barlarının da hakkını vermek gerekiyor. Sessiz sakin sahil kasabalarından ziyade canlı bir gece hayatına sahip ve insanlar eğlencenin ve buz gibi kokteyllerin tadını çıkarmak için San Sebastian barlarına ve gece kulüplerine akın ediyorlar. Bizler de sizin işinizi kolaylaştırmak adına San Sebastian’ın en çok tercih edilen barlarından birkaçını derledik.

• Altxerri Bar
Ünlü bar, 2 Calle Regente’deki Eski Kent’te bulunuyor ve müzik ve caz severler için mutlaka deneyimlenmesi gereken bir yer. Altxerri, ayrıca zemin katında bir galeri olarak da hizmet veriyor. Atmosfer, bir iki kadeh içki içmek ve sohbet etmek için ideal. Kendinizi müziğin ritmine kaptırıp çok keyifli vakit geçirebilirsiniz. Altxerri, kentteki canlı müzik ve en otantik Donosti atmosferlerinden birine sahip olmakla kalmayıp, aynı zamanda en iyi konumu olan barlardan sayılıyor.

• Ondara 16 Bis
Ondara 16 Bis, dans sevmeyenleri bile yolundan döndüren bir bar. Capcanlı, enerjik, hızlı hizmet, plaja yakın konumu, hareketli kalabalığı, kaliteli müzikler derken bu liste uzar da gider. Animasyon gösterileriyle harmanlanan canlı müzik performansları şehrin en iyilerinden. Konserlerden şiir okumalarına ve çeşitli yarışmalara kadar birden çok farklı tarzda etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Şehrin en havalı yerlerinden biri olan Ondara’ya gitmen San Sebastian gezinizi sonlandırmayın.

• Be Bop
Be Bop, Donosti kalabalığı arasında çok uzun zamandır popüler bir yer haline gelmiş. Eski Kent’teki Urumea Nehri’nde yer alan kulüpte çalınan müziklerin çoğu caz ve bles severlere hitap ediyor. Atıştırmalıklar ve içki fiyatları da diğer San Sebastian barlarına göre çok daha ucuz. Sabahın erken saatlerine kadar açık olduğu içinözellikle diğer mekânlar kapandıktan sonra daha da kalabalıklaşan bir yer.

• Le Bukowski
Bu dinamik mekan, San Sebastian’da Donostian gece hayatının simgesi. Le Bukowski, 20 yıldan fazla bir süredir elektrodan pop müziğe kadar inanılmaz derecede farklı bir program sunuyor. Ayrıca çeşitli konser ve oyunları da ziyaretçileriyle buluşturan bar, Barrio Egia’daki Eski Kent’in dışında, ucuz içkileri ve saat 5’e kadar açık olan uzun çalışma saatleri ile ünlü. Le Bukowski herkes için muhteşem bir eğlence ortamı yaratıyor.

• Akerbeltz
Akerbeltz sadece limanda bulunuyor ve dışarıdaki içecekleri alıp okyanusun nefes kesen manzaralarını seyretmek fırsatı veriyor. Yerliler arasında son derece popüler bir mekan ve şehirde en iyi eşcinsel dostu barlardan biri. Tuhaf iç mekan tasarımı ve müzik seçimleri, titreşimli ses sistemi ile her zaman farkını ortaya koyuyor.

• Eiger Edaritegia
Eiger Edaritegia, hafta sonlarında kentin en işlek yerlerinden biri haline geliyor ve gece belli bir saatten sonra inanılmaz bir kalabalığa hizmet veriyor. Çalma listesi öncelikli olarak rock parçalardan oluşuyor. İçecekler makul fiyatlı ve yiyeceklerde ise çok sayıda alternatif sunuyor.

• Etxe Kalte
Etxe Kalte, şehrin en iyi kulüplerinden ve barlarından biri olarak kabul ediliyor ve sabahın ilk ışıklarına kadar parti yapmak isteyenler için sabah 5’e kadar açık olduğu müjdesini verelim. Üst katta bar alanı var ve ziyaretçiler kendilerini daha da enerjik hissettiğinde alt kattaki dans pistine gidiyorlar.

• Leize Gorria
Leize Gorria, otantik müzik ve sanatçıları görmek, dinlemek, heyecan verici bir atmosferde bu deneyimi yaşamak için en iyi yerlerden biridir. Loş ışıklar altında sahneye çıkan müzik gruplarını sakın ola ki kaçırmayın!

• Mendaur
Mendaur, şehrin Eski Kent’inde yer alan canlı bir bar ve gençler için oldukça popüler bir mekan. İçecekler yelpazesi son derece geniş ve makul fiyatlı; barmenler ise son derece cana yakın.

Yorum Yap

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN YENİ YAZILAR

Yukarı