ust_reklam
Balayı Önerileri

Pasaportunu Kaybeden Eşinin Fotoğrafı ile Balayına Çıkan Adam

Hintli bir fotoğrafçı balayında eşi olmadan gezmenin acısını çıkarıyor. Tabi eşsiz bir balayı ne kadar balayı olur, orasını sorgulamıyoruz. 🙂

Faizan Patel ve eşi Sana iki hafta önce evlendiler. Çift balayını İtalya’da geçirmek istiyordu. Tüm hazırlıkları yaptılar ve balayı günü geldiğinde fark ettiler ki Sana’nın pasaportu kayıp. Patel buna rağmen eşinin fotoğrafını alıp seyahate o olmadan, fotoğrafıyla devam etti.

Boş koltuğa eşinin fotoğrafını koyup paylaşmasıyla viral olan bu Hintli fotoğrafçı attığı tweette: “Şu anda eşimle seyahat ediyorum.” yazdı. Hindistan’ın Dış İşleri Bakanı tarafından görülen bu tweet sonrası yetkililer Patel ile iletişime geçti ve Sana’nın pasaportunu en kısa sürede çıkaracaklarını ilettiler.

Patel buna cevaben, pasaportu ne kadar kısa sürede verilirse verilsin vizeyi kısa sürede alamayacaklarını söyledi ve vizenin balayına kadar geçerli olduğunu söyleyerek, zaman da ilerlediğinden, balayına çıkmak zorunda kaldı.

Çifte Hindistan hükumeti tarafından mini bir balayı hediye edildi ancak bu balayı da İtalya olmadı. Bu yer, Hindistan’ın bir tatil bölgesindeydi.

Yorum Yap

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN YENİ YAZILAR

Yukarı